Desenli Giyinin Zayıf Görünün

Sponsorlu Bağlantılar

Zayıf görünmek ile kıyafet seçimi arasında doğrudan bir ilişki vardır. Bazı durumlarda kişiler kilolu olmadıkları halde yanlış kıyafet ve renk seçimi yaptıkları için olduklarından çok daha kilolu görünebilirler. Bunun önüne geçmek için desenli kıyafetler giyerek zayıf görünebilirsiniz. İnce gösteren kıyafetler içinde hiç kuşku yok ki, desenli olanları tercih etmek en doğru kararlardan biri olacaktır. Hele ki kilolarla başınız dertteyse doğru desenlerle gerçekten de ince görünebilirsiniz.

Son yıllarda desenlerin modaya ciddi anlamda dahil olması bu konuda işinizi de bir hayli kolaylaştıracaktır. Enine çizgili olan kıyafetlerden uzak durmalı, olabildiğince geometrik, kesik veya dikine çizgiler olan giysiler seçmelisiniz. Zayıf gösteren kıyafetler seçerken desenler kadar renklerin de birbirleri ile uyumlu olduğuna dikkat edin. Açık tonlardaki giysiler de yine biraz daha kilolu görünmenize neden olabileceği için zeminin olabildiğince koyu renk olmasını tercih edin. 

Sponsorlu Bağlantılar

 

desenli-buyuk-beden-kiyafetler ince-gosteren-elbiseler ince-gosteren-kiyafetler zayif-gosteren-elbise-modelleri zayif-gosteren-giysiler (2) zayif-gosteren-giysiler

Özellikle bahar ve yaz aylarında elbise ya da gömlek seçerken küçük çiçek desenli olanları tercih ettiğinizde bir iki beden daha ince görünürsünüz.

Sponsorlu Bağlantılar