Sponsorlu Bağlantılar

Soğuk günlerde daha şık ve çekici görünmenin yolu, modaya ve trendlere uygun giyinmekten geçer. Stil sahibi bir kadın için güzel görünmek öncelikle doğru ayakkabı seçimlerinden geçer. Buti bot modelleri, kış kombinleri için sahip olmanız gereken en değerli eşyalarınızdan biridir. 

2015-buti-bot-modelleri

Kürklü montlar, kürk yelekler ve üzerinde kürk yakalar bulunan giysiler bu sene çok moda olduğundan buti ayakkabı modelleri ile birlikte şahaneler yaratabilirsiniz. Etek veya elbiselerinizin üzerine kürklü kıyafetler giymekten çekinmeyin.

buti

Gece dışarı çıkacaksanız ya da bir davete katılacaksanız, siyah elbiselerinizin altına kırmızı, mor ya da sarı buti bot giymeyi deneyebilirsiniz. Biraz cesaretin kimseye zararı dokunmaz. 

buti-ayakkabi-modelleri (2)

Taba rengi deri etekler, ceketler kadar, taba rengi bootie bot modelleri de bu kışa damgasını vuracağından bir an önce bu tonlarda bir model almanı yerinde olur.

buti-ayakkabi-modelleri

Simsiyah bir kombinin altına giyilen mor buti bot ne kadar da harika duruyor. Farklı renklere daha çok yer verebileceğiniz gibi, siyah kombinlerinizde değişik tonlarda çizmelerinizi de aynı şekilde kullanabilirsiniz. 

buti-bot-kombinleri

Payetli elbiselerin altına giyeceğiniz siyah opak çorap ve siyah buti bot ile renk farkı yaratmadan ve bacak boyunuzu kısaltmadan şahane bir gece kombini yapabilirsiniz. 

buti-bot-modelleri

Unutmadan, marsala rengi geçtiğimiz yıldan itibaren trend olmaya devam ediyor. Bordo veya marsala tonlarında bir bootie ayakkabı almanız ve uygun renklerle kombinlemeniz kışa damga vurmanız anlamına gelebilir.

Sponsorlu Bağlantılar