Sponsorlu Bağlantılar

Sokak modası ile yakından ilgilenenler bu yazımızı mutlaka okumalı, zira size bu kış hangi parçaların en popüler olduğunu söylüyoruz. Seneye damgasını vuran pek çok parça var ve tabi ki kombin yaparken siz de dünyadaki trendleri yakından takip ederek tarzınızı geliştirebilirsiniz.

buti-bot-kombinleri

Olmazsa olmazların arasında ilk olarak buti bot modelleri geliyor. Jean pantolonların altına kalın topuklu ya da ince topuklu bir buti ayakkabı giyebilir, uzun deve tüyü mantolarınızı kullanabilirsiniz. 

cizme-modelleri

Tabi ki bu senenin en gözde parçalarından biri çizmeler. Pançolar ve uzun şallarla kombinleyebileceğiniz çizme modelleri için triko elbiselerden yararlanabilir ya da taytlarınızın üzerine de kullanabilirsiniz. Çizme konusunda diz altındaki kısa ve bol modeller dışında, diz üstünde ve çorap şeklinde olan uzun modelleri de pek çok kıyafetinizle giymeniz mümkün.

kombin

Sponsorlu Bağlantılar

Panço modası sokakları neredeyse ele geçirdiği gibi, özellikle boho tarzındaki desenlere ağırlık verebilirsiniz. 

kombin-ornekleri

Uzun zincirli çanta modelleri de senenin en popülerlerinden. Sokaklarda olduğu kadar gece hayatınızda abiye elbiselerinizle de küçük, zincirli çantalarınızı kullanabilirsiniz.

sokak-modasi

 

Sokak modasını takip etmek niyetindeyseniz kombinlerinizde bol bol kürk yelek ve şapka kullanmayı tercih edin.

uzun-hirka-kombinleri

Trikolar ve örgü hırkalar bollukları ve salaş görünümleriyle kıştan sonra bahar aylarında da hüküm sürmeye devam edeceğinden birkaç rengini almanızda hiçbir sakınca yok.

Sponsorlu Bağlantılar