Sponsorlu Bağlantılar

2014 yaz mevsimi son derece özgür ve rahat elbiselerle dolu herkesin beğenisine ve hayat tarzına uygun pek çok model tasarlayan modacılar, her rengin büyüleyici yanını ortaya koymakta da hiç çekinmemiş görünüyorlar. 

 

2014-beyaz-elbise-modeli2014-ombre-yaz elbisesi2014-yaz-elbise-modelleri

2014 yaz elbise modelleri içinde ombre desenli elbiselere rastladığımız gibi bu sene batik modası da yeniden gündeme gelmiş durumda.

beyaz-elbise-modeli

Saçlardaki ombre modası kendisini elbiselerde de kendini göstererek ortaya çok şık ve güzel bir görüntü çıkarıyor. Şal desenli, çizgili ve puantiyeli şifon elbiseler ise yaza damgasını vuruyor. 

beyaz-tulum

Asimetrik kesimli ve incecik şifonlardan yapılan elbiseler hem uçuş uçuş bir görüntü veriyor, hem de giyenlerin rahat etmelerini ve serin kalmalarını sağlıyor. 

cicekli-elbise-modeli

Aksesuar seçeneklerinin de sonsuz olduğu 2014 yılında desenli elbise modelleri üzerine rengarenk kolyeler takılabiliyor. Uydu mu, uymadı diye bir sorunun kalmadığı 2014 yılında herkes istediği kıyafeti istediği ayakkabı ve aksesuarla kombinleyebilir durumda.

cicekli-siyah-elbise

Turuncu, mavi ve fuşya rengin çok sık kullanıldığı elbiselerde bu yıl bahar mevsiminden itibaren çiçek desenli modelleri görüyoruz. 

mavi-elbise

Genellikle küçük çiçek desenlerinden yapılan emprime kumaş elbiseler, belin üst kısmına oturan, sırı yaka ve japone kol tarzları, diz altı veya diz üstünde biten etek boyları ile son derece şık ve zarif duruyor. Beyaz elbiseler yaz mevsiminin en vazgeçilmezleri olmaya devam ediyor. 

turuncu-elbise

Uzun rahat ve bol kesim elbiseler kadar belin üst kısmı hafif oturan, kabaran etekli elbiseler de yine pek çok bayanın tercih ettiği modeller arasında. Tulumlar da yine bu yıl bayanların sevdiği parçalar arasında. Çiçek desenli veya düz renk tulumlar da, yaz sıcaklarında rahat ve serin kalmak isteyenlere önemli bir konfor sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar
EN ŞIK 2014 YAZ ELBİSE MODELLERİ
0%Genel Puan
Okuyucu Puanı: (1 Oy)
100%