Jean Pantolon Kombini Candır

Sponsorlu Bağlantılar

 

Daha bacak kadar çocukken giydiğimiz Jean pantolonlarımız hala en sevdiğimiz kıyafetlerimizin başında geliyor. Yıllar geçiyor, biz büyüyoruz ama Jean pantolonlarımız gardırobumuzdan eksik olmuyor, onlar hiç yaşlanmıyor. Zamana karşı direnen Jean pantolonlar 2015 yılında da her bayanın kombin sevdasında yardımcı olmaya devam ediyor.

jean-pantolon-cizme-kombini

 

Geçtiğimiz sezon itibariyle sokak modasına damgasını vuran yırtık Jean pantolonlar hemen her kıyafetle kendisini buluşturmaya devam ediyor. 2015 kış sezonuna damgasını vuran oversized kazaklar ve taba rengi çizmelerle kombinleyebileceğimiz jeanlarde açık mavi renkler oldukça favori.

jean-pantolon-kombinleri

Sponsorlu Bağlantılar

Topuklu ayakkabılarla kombinleyebileceğiniz jean pantolonların üstüne blazer ceket ve yeni trend baskılı, yazıl tişörtler giyerek tarz yaratabilirsiniz. 

jean-pantolon-modasi

Koyu renk skinny jean pantolonlar taba rengi bootie botlarla harika duruyor. Oversized veya pelerin manto modelleriyle kullanabilirsiniz. Özellikle koyu renk jeanlerde beyaz gömleklerin de bir harika durduğunu söylemeden geçmeyelim.

jean-pantolon-stiletto-kombini

Tabi ki bayan jean pantolon modelleri eğer bir stiletto ayakkabı modelleri ile tamamlanırsa son derece şık bir görüntü ortaya çıkıyor. Blazer ceket kullanarak da bu şıklığı daha göz alıcı hale getirmek mümkün. Diğer kombin yazılarımız da size ışık tutabilir.

Sponsorlu Bağlantılar