Sponsorlu Bağlantılar

İstisnasız her kadın Jean pantolon giymeyi sever dersek çok iddialı bir laf etmiş sayılmayız. Genel bakıldığında jeanlerle arası iyi olmayan kişi sayısı herhalde epey az olsa gerek. Hal böyle olunca da modacılar son yıllarda bol bol Jean pantolon tasarımları yapıyorlar. Günlük hayatın her alanında kullanılabilir Jean pantolon modası, en yakın kombin arkadaşı olan stiletto ayakkabı modelleri ile birleşince de ortaya tam bir şölen çıkıyor.

 jean-pantolon-stiletto-kombini

2015 yılı da, geçtiğimiz sene gibi stiletto ayakkabılardan vazgeçmeyeceğimiz yollardan biri olacak. Zamansız bir ayakkabı olması, kendisini gibi klasikleşmiş ve zamansız bir giysi olan Jean pantolonlarla harika bir uyum içinde olmasına neden oluyor. Lame, dore veya siyah klasik stilettolarla kombin yapabileceğiniz Jean pantolonların altına, bu sene çok moda olan burun kısmı farklı renkte olan çift renkli stiletto modelleri de tercih edebilirsiniz.

 kot-pantolon-stiletto-kombini

Topuk boyu ise, günlük kullanım için çok yüksek olmayan modelleri içerebilir. Geceleri veya daha şık kombinlerde ise topuk boyunu daha da yüksek tutabilirsiniz. Jean pantolonlarla kombinlenebilen en güzel stiletto ayakkabı modellerinden biri de leopar desenliler.

 stiletto-ayakkabi

Bu sene her aksesuarda ve giyside karşımıza çıkan leopar deseni stilettolarda bir başka duruyor. Tabi ki kadife ve süet stilettoları da unutmamak gerekir. Bordu, yeşil, mavi ve pembe gibi pek çok renk seçeneğine sahip olabileceğiniz ayakkabılarla her kıyafetinizi kombinleyebilirsiniz.

stiletto-kombini

Zamansız ayakkabılar denince elbette artık hepimiz stiletto ayakkabı modelleri konusunda hemfikir oluyoruz. Pek çok açıdan ihtiyaç haline gelen bu ayakkabılar tam anlamı ile bir kurtarıcı gibi herkesin gardırobunda mutlaka yerini almalı.

 

Sponsorlu Bağlantılar