Kış İçin Stiletto Ayakkabı Kombinleri

Sponsorlu Bağlantılar

Biz kadınlar topuklu ayakkabı sevdamızdan vazgeçemiyoruz. Mutlaka hayatımızın bir döneminde uzun veya kısa süreli topuklu ayakkabılar giyiyoruz ve elbette bize kattığı şıklığı seviyoruz. Kış ya da yaz mevsimi fark etmeden artık kolaylıkla giyildiğinden stiletto ayakkabı kombinleri ilginizi çeker diye düşündük. Sunduğumuz görsellere benzer kombinler yapabileceğiniz gibi, çok daha iyi kombinler ortaya çıkarmanız da gayet olasılık dahilinde. Dilerseniz yazımıza göz atıp görsellerdeki gibi stiletto ayakkabı kombinlerini hemen uygulayabilirsiniz.

beyaz-stiletto-siyah-deri-pantolon-kombini

Siyah deri pantolon altına giyilen beyaz stiletto ayakkabı hiç kuşku yok ki çok çekici bir görüntü veriyor. Krem rengi trençkot ve siyah çanta kullanmanın yanı sıra şalın kombine çok ayrı bir hava kattığını da mutlaka belirtmemiz lazım.

siyah-blazer-ceket-gomlek-stiletto-kombini

Gri skinny jean pantolon altına giyilen stiletto ayakkabının güzelliği müthiş. Haki rengi gömlek ve siyah blazer ceket ile renk uyumu yakalanmış. Elde tutulan siyah askılı çanta modelleri de bu tip kombinler için en iyi tercih.

Sponsorlu Bağlantılar

siyah-deri-ceket-kot-pantolon-stiletto-ayakkabi-kombini

Eğer mavi jean pantolon için stiletto ayakkabı kombinleri arıyorsanız bu görseli tavsiye ederiz. Jean pantolonun altına giyilen mavi stiletto şahane ve ayakkabının biraz daha koyu rengindeki boyunluk stil sahibi bir kombine imza atmayı sağlamış. Tabi ki siyah deri ceket, siyah bluz ve siyah zincirli omuz çantası da son noktayı koymuş. 

siyah-stiletto-ayakkabi-siyah-pantolon-kombini

Siyah mini etek, siyah bluz ve siyah bilekten kesik ince çorap tabi ki siyah stiletto ayakkabı için en doğru tercihlerden biri. Tamamen siyah giyinmeyi seviyorsanız bu siyah kombin her şeyiyle tarz olmanızı sağlayabilir.

turuncu-stiletto-siyah-kumas-pantolon-turuncu-ceket-kombini

Siyah pantolon, turuncu ceket ve turuncu stiletto ile hem basit, hem de çok şık bir kombin olmuş. Çantanın rengi de kıyafete gayet uygun diyebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar