Siyah Deri Ceket Kombinleri 2022

Sponsorlu Bağlantılar

Gardıropta bulunan en joker parçalardan biri de herhalde siyah deri ceket modelleridir. Hemen her kadının ve aslında hemen her erkeğin severek giydiği bu harika parça kombin yapmakta herkese lazım oluyor. Eğer hala deri ceketiniz yoksa indirimleri takip edip zamansız bir tanesini elde etmeye bakın zira uzun yıllar severek giyeceğiniz kesin. Eğer deri ceket sevenlerden biriyseniz size sunduğumuz bu şahane kombinler de anında ilginizi çekecektir. Siyah deri ceket kombinleri bu kış da bizleri tarz, stil kadınlar yapmaya gayet elverişli görünüyor.

2022-siyah-deri-ceket-kombinleri

Siyah yırtık jean pantolon, taba rengi bot, siyah triko kazak, siyah deri ceket ile her zaman stil sahibi görüneceğiniz bir kombin.

siyah-deri-ceket-etek-buti-bot-kombini

Gri pilili etek, gladyatör buti bot, siyah gömlek ve siyah kısa deri ceket modelleri ile yapılmış bu kombini çok soğuk olmayan havalarda kullanmak mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

siyah-deri-ceket-etek-kombini

Siyah deri ceket kombinleri hemen her kıyafetle yapılabilir. Gri uzun etek modelleri, siyah yarım balıkçı triko kazak ile olduğu gibi, elbise, etek, pantolon veya taytlarla kullanabilirsiniz.

siyah-deri-ceket-kot-pantolon-kombini

Açık mavi jean pantolon, beyaz sneaker ayakkabı, siyah askılı çanta, siyah deri ceket ve şal ile son derece spor ve şık bir görünüm.

siyah-deri-ceket-modelleri

Siyah mini etek modelleri ile yapılan kombine bir örnek. Siyah beyaz çizgili bluz, siyah mini etek ile siyah deri ceket kombinleri yapabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar