Topuklu Ayakkabı ve Jean Pantolon Aşkı

Sponsorlu Bağlantılar

Doğrusunu isterseniz biz kadınlar hem topuklu ayakkabı aşığıyız hem de Jean pantolon olmadan yaşamayı imkansız buluruz. Bu iki parça da günlük hayatımıza neredeyse katıksız bir şekilde işlediği için pek çok kombinde de bu ikiliyi kullanmaktan vazgeçemiyoruz.

2015-topuklu-ayakkabi

Jean pantolonların altına hemen her çeşit topuklu ayakkabı modelleri giymek mümkün olduğundan ortaya da harika kombinler çıkabiliyor. Bootie modelleri de topuklu ayakkabı seçiminde jeanlerle harika uyum sağlıyor. Koyu mavi veya lacivert skinny jean ve taba rengi topuklu ayakkabı her zaman favorilerimiz arasındadır.

topuklu ayakkabı modelleri

 Füme rengi jean pantolon ve siyah topuklu ayakkabı modellerine kim hayır diyebilir ki? Siyah kombin sevenler için bantlı ayakkabı modelleri gayet uyumlu olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

topuklu-ayakkabi-jean-pantolon-kombini

 Kalın topuklu ayakkabılar 2015 yılında da moda ve jeanlerle beraber kullanabileceğiniz pek çok modeli var. Renk konusunda biraz cesur olursanız harika kombinler yapabilirsiniz.

topuklu-ayakkabi-kombini

 Boyfriend jean ve stiletto uyumuna bayılmayan kadın yoktur herhalde. Tüm mevsimlerde severek giyebileceğiniz bu ikiliyi pek çok kıyafetle kombinlemeniz de mümkün. 

topuklu-ayakkabi-modelleri

Stiletto ayakkabı modelleri en çok jean pantolonlarla tarz ve cool bir görüntü veriyor. Klasik giyimin biraz daha dışına çıkmak için siz de cesaretinizi toplayarak bu harika kombinleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar