2015 – 2016 Jean Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kombin yaparken en sevdiklerimiz genellikle her zaman kullanım kolaylığı veren kot pantolonlarımız. Bu sene de kış mevsimi dahil olmak üzere en stil jean pantolon modelleri karşımıza çıkıyor.

2015-2016-jean-modelleri

Dizlerdeki yırtıkları ile ve dar paçalarıyla uzun kabanlarımızla kombinleyebileceğimiz jean pantolonların renk tonları genellikle açık mavi. 

2016-kot-pantolon-modelleri

Daha koyu olan renklerdeki kot pantolonların paça boyları uzun olduğundan katlayarak kullanmayı alışkanlık haline getirebilirsiniz çünkü en trend görüntülerden biri paça katlamak.

boyfriend-jean-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bol ve yırtık boyfriend jean modellerinizi bu sene de kullanabilir veya tek dizinde veya tek bir bölgesinde yırtık olanlarını satın alabilirsiniz. Kahverengi ya da taba rengi makosen ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.

ispanyol-paca-pantolon

İspanyol paçalar yine geri geldi ve mutlaka bu sene bir tane de olsa alın. Önümüzdeki sene de geçerliliğini korur mu bilemeyiz ama sık sık karşımıza çıktığı kesin. İspanyol paça jean pantolon modelleri için daha koyu renkleri tercih edebilirsiniz.jean-modelleri

yirtik-kot-modelleri

Buti bot modelleri ile ve stiletto ayakkabılarla şahane kombinler yaratan jean pantolonlarınızı seçerken vücut tipinize uygun modelleri tercih etmeyi de unutmayın. 

Sponsorlu Bağlantılar