Sponsorlu Bağlantılar

2015-2016 sonbahar-kış modası hangi trendleri gündeme taşıyor öğrenmek istiyorsanız yazımıza göz atabilir ve şimdiden hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz.

2016-manto-modelleri

Vitrinlere düşmeye başlayan sonbahar-kış modasında ilk olarak kabanların ve pardösülerin boylarının daha da uzadığını söylemek mümkün. Yerlere kadar uzanan mantolarda kareli, çizgili modeller öne çıkarken, geçen sene gibi oversized ölçüler artık terk ediliyor. Daha dar kabanlar ve mantoları göreceğimiz 2015-2016 sonbahar kış moda trendlerinde iri düğmeler kullanıldığı gibi, belin üst kısmında büyük kemerlerin de yer aldığını görüyoruz. Daha ince yakalı mantolarda düz renkli olanlar kadar desenli modelleri de kolaylıkla bulabilirsiniz.

2015-2016-sonbahar-kis-modasi

Siyah sevenler bu sezon çok mutlu olacak, zira tüm moda tasarımcılarının baştan ayağa siyah kombinlerle dolu defilelerinde bu sene siyah kombinlerin oldukça popüler olacağını söylemek de mümkün.

2015-kis-modasi

Sezonda öne çıkan kürk yakalar aynı zamanda kabanların, mantoların ve montların bileklerinde de kullanılıyor. Çantalarda da karşımıza çıkan kürk detaylar farklı olarak yakaların üzerine takılan aksesuarlar şeklinde de tasarlanmış durumda.

2016-kolye-modelleri

Özellikle soğuk kış günleri için boğazlı kazakların geri döndüğünü müjdeleyelim. Triko kazaklarda siyah-beyaz çizgili tasarımlar kadar pastel tonlar da öne çıkıyor. Boğazlı kazaklar dışında abiyeler ve bluzlar da üzerlerine takılan devasa boyuttaki kolyeler ve bandanalarla beraber harika kombinler yapmanızı sağlayacak.

Dries Van Noten Ready to Wear Fall Winter 2015 Paris Edit Post Delete Post New Post Menswear Fall Winter 2015 in Paris

Modacıların bu sezon bolca kullandığı otantik desenler elbiselerde, gömleklerde ve bluzlarda bolca kullanılmış. Uzakdoğu esintilerinin de sıklıkla kullanıldığı sezonda nakışlı kıyafetler giymek çok trend.

2015-boho-modasi

Boho stili bu sezon tam olarak vitrinlere yerleşecek gibi görünüyor. Sonbahar-kış sezonu dışında 2016 ilkbahar-yaz moda trendleri de Boho stilinin geniş yer bulacağı kreasyonlara sahne olacak. Defilelerde bolca gördüğümüz bohem tarz kıyafetler bol desenli parçaları bir araya getirmek konusunda müthiş bir özgürlük sağlıyor. Püsküllü ve desenli kıyafetlerin biraz da salaş bir ruhla birleştirilmesi sonucunda zarif ama bir o kadar özgür bir stil oluşturmanız gayet kolay.

Sponsorlu Bağlantılar