Bronz Tenler İçin Beyaz Elbiseler

Sponsorlu Bağlantılar

Sıcacık yaz güneşinin altında sere serpe yatıp güneşlendiğiniz ve bronz hale getirdiğiniz teninizi ortaya çıkarmak için sezonun en popüler beyaz elbiselerini tercih etmelisiniz. Bronz tene en çok yakışan renklerin başında hiç kuşkusuz ki beyaz gelir ve her yaz beyaz elbiseleri tercih eden bayanların sayısı da sırf bu yüzden daha çok artış gösteriyor. Dantelli, şifon veya şile bezinden seçeceğiniz beyaz elbiseleriniz, muhteşem ten renginizi göz alıcı hale getirecektir. İşte sizin için hazırladığımız beyaz elbise modelleri.

yazlik-beyaz-elbise

Dantelli yazlık beyaz elbise modelleri dışında özellikle merserize iplerden örülmüş elbiseler de gerek plaj kenarında, gerek günlük hayatta, gerekse de akşamları tercih edilebilir. Her türlü sandalet veya parmak arası terlikle giyebileceğiniz beyaz elbiselerinizle şapkalarınızı ve güneş gözlüklerinizi dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.

yazlik-beyaz-elbise-modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Diz üstü asimetrik kesimleri olan şifon beyaz elbiselerde en çok kol kısımlarında dekolteleri olan bol modeller göze çarpıyor. Hafif salaş görüntüsü olan bu elbiseler yanık teninize çok yakışacaktır.

yazlik-elbise-modelleri

Dantelli ve belinde kuşak olan, ip askılı basic yazlık beyaz elbiseler de son derece saf ve romantik görünmenizi sağlayabilir. Sadelikten yanaysanız bu tip elbiseler sizin için mükemmel bir tercih.

yazlik-kisa-beyaz-elbise

Büstiyer şeklindeki üst kısmı dantel olan beyaz yazlık elbise modelleri belden aşağı kloş inen kısa modelleri tercih ederek hem güzel bacaklarınızı, hem de bronz teninizi ortaya çıkarabilirsiniz. Tabi ki sırt dekolteli beyaz elbiseler de yazın olmazsa olmazlarından biri.

yazlik-uzun-beyaz-elbise

Yaz mevsiminde dekolte kullanmak da çok iyi bir fikir olabilir. Sırt veya göğüs dekoltesi tercih edebilirsiniz. Bronzlaşmış iseniz bu tip dekolteler çok şık duracaktır.

Sponsorlu Bağlantılar