Büyük Beden Elbise Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Büyük beden elbise modelleri, kişinin vücudunda en beğendiği yerleri öne çıkarabileceği seçeneklerle dolu. Bacaklarına güvenen bayanlar için diz altı veya diz üstü etek boyundaki elbiseler gayet uygun ve şık görünürken, göğüs dekoltesi vermek isteyenler ise, askılı, uzun elbiselerle rahat edebilirler. 

 

2015-buyuk-beden-elbiseler

 

Canınız istiyorsa açık tondaki elbiseleri de tercih edebilir, turuncu, pembe, bordo, mavi ve yeşil gibi sezonun en moda renklerinde büyük beden kıyafetler satın alabilirsiniz.

bordo-elbise

 

Kilolu insanların kendilerini saklamak yerine daha cesaretle giyinmelerini desteklemek amacıyla verdiğimiz örneklerden siz de ilham alabilir ve başkalarının ne dediklerini umursamadan, yalnızca kendiniz için giyinebilir ve mutlu olabilirsiniz.

 

Buyuk-beden-elbise

 

Koyu renkler her zamanki gibi daha ince gösterdiğinden pek çok kullanım olanağını da beraberinde sunmaktadır. Günlük veya önemli günler için giyebileceğiniz modeller, aşağıda görebilirsiniz.

Buyuk-beden-elbiseler

Büyük beden elbise modelleri genellikle farklı kilodaki hanımlara seslenen tasarımlar ve renklerle dolu. Size en uygun rengi bulmak ve vücut hatlarınızı daha güzel göstermek için mutlaka fizik özelliklerinize uygun elbise modelleri seçmeniz gerekiyor.

 

Buyuk-beden-elbise-modelleri (2)

 

Tabi ki kilo fazlanız varsa siyah, füme, lacivert gibi renkler her zaman hayat kurtarıcıdır. Seçeceğiniz büyük beden elbise modelleri vücudunuzun güzel kısımlarını ön plana çıkaracak tasarımlardan olmalıdır.

 

Buyuk-beden-elbise-modelleri

 

Eğer bacaklarınıza güveniyorsanız diz üstü elbise modellerini tercih edebilirsiniz ki özellikle bir davete katılacaksanız dantel büyük beden abiye elbise modelleri kesinlikle denemeniz gereken tasarımlarla dolu.

Buyuk-beden-kiyafetler

 

Yaz ve bahar ayları için yeşil veya sarı tonlarını kullanabilirsiniz. Gömlek havası veren veya belden aşağı doğru bollaşan elbiseler kusurları çok daha iyi örtecektir.

Buyuk-beden-kiyafetleri

 

Kıyafetlerinizi seçerken denemeyi ihmal etmeyin zira eve geldiğinizde ayna karşısında hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ayrıca bazı elbiselerin kalıpları da göründüğünden daha dar olabiliyor.

Buyuk-beden-siyah-elbise

Büyük beden elbise modelleri için sizlere hazırladığımız diğer yazılara da göz atabilir ve resim galerimizden uygun modeller hakkında fikir edinebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar