Sponsorlu Bağlantılar

Pek çok kadın kendi tarzını yaratırken çoraplardan ilham alır. İnce veya kalın, her türlü çorap kıyafet kombinlerinde önemli bir yere sahiptir. Birkaç sezondur diz üstü çorap modellerinin popülerliğinin artışını izliyoruz, zira tüm dünyada salgın haline gelmeye başlayan bu kombinler, genç bayanlar tarafından çok seviliyor.

 diz-ustu-corap-kombini

Mini etek, şort ve kısa elbiselerle kullanılan diz üstü çoraplar aynı zamanda çizmelerin içine de giyilerek bambaşka bir hava yaratılıyor. İnce çoraplar dışında yün ve pamuk olanlar da soğuktan korumak için gayet kullanışlı.

 diz-ustu-corap-nasil-giyilir

2015 sokak modası diz üstü çoraplarla kombinlenen giysilerle dolu. Bootie bot modası da diz üstü çorap sevenler için bulunmaz bir nimet oldu diyebiliriz. Kombin yaparken dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan biri de çorapla aynı renk ayakkabı seçimi yapmanız. Aksi halde bacaklarınızı kısa gösterebilir veya kat kat bir görünüm nedeni ile hoş olmayan bir görüntü verebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

 diz-ustu-corap-modasi

Deri ceketler, kabanlar, montlar ve pelerinlerle kombinleyerek, sıcak kış günlerinde kullanabileceğiniz diz üstü çoraplardan bir tane de siz alın ve deneyin.

diz-ustu-corap

Mini etek, şort veya elbise modelleri ile harika kullanışı olan diz üstü çorapların modası geçeceğe benzemiyor. Her sene yenilenen modeller içinde eminiz kendinize uygun modeli de, rengi de gayet rahat bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar