Etkili Fular Kombinleri

Sponsorlu Bağlantılar

Tek bir fularla da şık olmak mümkün. Sade bir elbiseye takacağınız desenli bir fular ya da desenli kıyafetinizin üzerine düz renkte bir fular kullanarak tarzınızı belirleyebilirsiniz.

aksesuar-modasi

Bu sene fularlar ve boyun bandanaları çok moda olduğundan mutlaka kıyafetlerinizi tamamlayacak renk ve desende fularla almalısınız.

aksesuar-modelleri

Uzun fularlarınızı bir kaç kez dolayarak düz renkli bluz ve gömleklerinizke kullanabilirsiniz. Bandanalarınızı da gömlek içine sokmak oldukça trend olduğundan sonbahar kombinlerinizde uygulayabilirsiniz. 

fular

Desenli şallar da fular olarak kullanılabilir. Blazer ceketlerle gerçekten çok güzel göründüğünü söyleyelim.

fular-kombinleri

Sponsorlu Bağlantılar

Çiçek desenli fularlar ve beyaz gömlekler yazdan kalan esintileri sonbahara taşımanıza yarayacaktır.

fular-modelleri

Jean pantolonlarla kullanmak için mavi desenli fularlar alabilirsiniz. Tarzınızı yansıtırken renk ve desen seçimi kadar kombinlerinize de dikkat etmeniz daha etkili bir görüntü elde etmenize neden olur. 

fular-trendi

Leopar desenli veya zebra desenli fularla da bu kış bolca karşımıza çıkacak. En iyisi siz şimdiden küçük bir alışveriş listesi hazırlayın ve aksesuarlarınız olmadan kombinlerinizi tamamlanmış saymayın. 

tarz-fularlar

Fular modelleri çeşitlilik ve renk anlamında gerçekten herkese farklı seçenekler sunuyor. Dolabınızda kombinlerinize katkıda bulunacak modeller bulundurmanız değişiklik yapma isteğinizde yardımcı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar