Fular Trendine Devam

Sponsorlu Bağlantılar

Giyim kuşam meraklısı bayanların aksesuar düşkünlüğü sır değildir. Zira her bayanın gardırobunda onunla kullanırım, bununla takarım diye biriktirdiği pek çok fular bulunur. Son yıllarda trendi giderek yükselen fularlar 2015 yılında da her mevsim karşımıza çıkmaya devam ediyor.

 

fular-kombini

 

Günlük kıyafetlerle harika bir uyum içinde kullanılan fularlarda özgürlüğün dibi yok. Her renkte ve her desende kullanılmasının yanı sıra, tabi ki senenin en moda leopar, ekose ve hayvan figürlü desenlerine sahip fularlar da gözümüzden kaçmıyor.

leopar-desenli-fular

 

2015 kış moda trendlerinde kendisine yer açmakta zorlanmayan fularlar hem sıcak tutuyor, hem de tarz yaratmakta son derece yardımcı bir figür olarak karşımıza çıkıyor. Fular modelleri ile arası iyi olan bayanlar ise her kıyafetlerine uygun bir tanesini kullanarak şıklıkta birbirleriyle yarışıyorlar.

fular

 

Jean pantolonlar, elbiseler ve eteklerle rahatlıkla kullanılabilen fularlar aynı zamanda çalışan bayanlar için de kurtarıcı oluyor. Özgürlüğün ve rahatlığın sembolü olan fular modasın yakın takibe alın, tarzınızı konuşturun.

2015-fular-trendi

Ekoseli fularlarınızı bu sene bolca kullanabilirsiniz. İsterseniz kazaklarınızın üzerine, isterseniz de gömleklerinizle kombinleyebilirsiniz. Kış için yünlü ve pamuklu olanları tercih edebileceğiniz ekoseli fularlarınızı yaz için daha ince kumaşlardan da seçebilirsiniz. 

ekose-fular

Bir başka ekoseli fular örneği. Özellikle açık renk veya tek renk kazaklarınızla renkli ekose fularlarınızı birlikte kullanmanız çok şık bir görüntüye neden olacaktır. 

fular-modasi

Kot gömlek ve ceketlerinizle hemen her renkteki fularınızı kombin yapabilirsiniz. Turuncu fular hem çok can alıcı duruyor, hem de hayvan figürleri ile 2015 modasını yansıtıyor. 

fular-modelleri

Kış mevsimi için vazgeçilmez olan örgü fularlardan mutlaka bir tane edinmelisiniz. Sezon sonu indirimlerinden bir kaç tane alarak önümüzdeki sene de farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Örgü fularların modasının neredeyse hiç geçmediğini de söyleyelim.

orgu-boyunluk-modelleri

Tabi ki örgü boyunluk modelleri de şık bir fular haline gelebilir. Kendiniz hazırlayabileceğiniz gibi satın da alabilirsiniz. Yumuşacık dokusuyla sizi ısıtırken şıklığınıza da katkıda bulunan boyunlukları mutlaka deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar