Sokak Modasında Dizüstü Çizme Trendi

Sponsorlu Bağlantılar

Trendleri yakından takip edenlerin çok iyi bildiği gibi 2015 yılında dizüstü çizme modelleri tam bir çılgınlığa dönüşmüş durumda. Sokak modası pek çok dizüstü çizme modeliyle kaynarken ortaya çıkan zevkli kombinler de bu modelin neden bu kadar popüler olduğunun bir kanıtı oluyor. Pek çok elbise, şort, etek veya pantolonla kombin yapabileceğiniz dizüstü çizme modelleri için aşağıdaki numaralardan ilerleyebilirsiniz.

2015-diz-ustu-cizme-modelleri

 

Kışın uzun manto ve trençkotların altına şort giymeyi seviyorsanız dizüstü çizmeler son derece şık bir tercih olacaktır. 

diz-ustu-cizme-modasi

Dizüstü çizme modelleri genellikle taytlarınız ve siyah opak çoraplarınızla beraber  kullanabilir ve sezonun bir başka trend parçası olan salaş hırkalarla da kombinleyebilirsiniz. 

diz-ustu-cizme-modasi-2015

Özellikle kışlık kısa elbise modelleri çizmelerin kullanımı için çok müsait ve sokaklarda sıklıkla mini elbise altına giyilen dizüstü çizme modeli görüyoruz. 

Sponsorlu Bağlantılar

diz-ustu-cizme-modelleri

2015 sokak modası jean pantolonların üzerine giyilen süet dizüstü çizme görüntüleri ile dolu. Genç bayanların sıklıkla tercih ettiği bu yöntem bizce de çok cool duruyor. 

diz-ustu-cizme-modelleri-2015

Oversized kazak modelleri de sokaklarda dizüstü çizmelerin en çok kullanıldığı parçaların başında geliyor. 

diz-ustu-cizme-trendi (2)

Şık olmayı sevenler de sokaklarda siyah kombinler yaparken dizüstü çizme modelleri kullanmaktan asla vazgeçmiyor.

diz-ustu-cizme-trendi

Süet veya deri çizmeler genellikle çorap gibi bacağı sardığı için çok daha seksi ve çekici bir görüntü veriyor. Şıklığınıza biraz daha çekici, cool bir görünüm katmak için siz de çizme kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar