Sponsorlu Bağlantılar

Bel, karın ve basen bölgelerinde toplanan yağlar hepimizin canını sıkıyor ve onlardan kurtulmak için pek çok diyet tarifi, egzersiz programı araştırıp nasıl kısa yoldan zayıflayacağımızı araştırıp duruyoruz. Bu bölgeler için hızlı yağ yakıcı etkisiyle zayıflamanıza yardımcı olacak harika kür tarifimizle bu araştırmaları sona erdirebilirsiniz.

Özellikle idrar söktürücü özelliği ile pek çok diyette önemli rolü olan soğan aynı zamanda toksin attırıcı özelliği ile de bu kürde karşımıza çıkıyor. Ödem atmanıza yardımcı olan ve aynı zamanda diyet yaparken kendinizi daha enerjik ve pozitif hissetmenize neden olacak semizotu da kürün içinde yer alıyor. İnsülin direnci diyet yaparken kilo vermeyi engelleyen önemli faktörlerden biridir ve nane sayesinde bu sorundan da kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda karaciğerinizi temizlerken yağ yakımınızı da artırabilirsiniz.

hizli-zayiflatan-kurler

Sponsorlu Bağlantılar

Tarifini vereceğimiz bu kürü kullanırken günde en az 15 dakika spor yapıyor olmanızın şart olduğunu hatırlatalım. Kürün yağ yakıcı etkisinin her gün egzersiz yapan kişilerde çok daha fazla olduğu yapılan araştırmalarca kanıtlandığından bu ilkeye sadık kalmanızda yarar var. Gece yatmadan önce tüketeceğiniz tarif sayesinde bel, karın ve basen bölgelerinizdeki yağlar başta olmak üzere vücudunuzda toplanan yağların siz uyurken yakılmasını sağlayacaksınız.

Göbek eriten kür tarifine gelince, öncelikle bir kabın içine bir bağ yeşil soğanı, ardından yarım bağ naneyi ve yarım bağ semizotunu ince kıyılmış şekilde koyun. Hepsinin taze olmasına özen gösterin. Damak tadınıza göre, yaklaşık bir kase dolusu yoğurt ekleyip iyice karıştırın. Uykuya geçmeden yaklaşık olarak 3 saat önce bu karışımı yiyin. Her gün taze olarak hazırlayabilir ve porsiyonu kendinize göre de ayarlayabilirsiniz. Kürü uyguladığınız süre boyunca gün içinde en az 2.5 litre su içmeyi ve 15 dakika egzersiz yapmayı ihmal etmeyin.

Sponsorlu Bağlantılar